KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095231
nr 1309 5231
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -57, komposition, 66x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:47:27
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr